napisz do nas

Szybki kontakt


Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

BLOG

Jak dbać o młódki?

Młodzi hodowcy często pytają o skład mieszaki dla młodych gołębi. Na co zwrócić uwagę, karmiąc młode? Czego im potrzeba najwięcej? Nie ma jednej prostej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od etapu rozwoju młódków.
czytaj więcej »

Gold Wings P-19 – gwarancja zdrowia w czasie pierzenia!

Nowość w naszej ofercie: Mieszanka Pierzeniowa marki Gold Wings P-19 - produkt o bogatym, wartościowym składzie, który pozwala na dobre wypierzenie, a następnie stymuluje wzrost nowych piór. 
czytaj więcej »

Czym i jak karmić gołębie?

Zarówno rodzaj, jak i ilość karmy mają ogromny wpływ na zdrowie, zachowanie oraz formę lotową gołębi. W zależności od pory roku powinniśmy karmić gołębie różnymi mieszankami nasion. Czym więc karmić nasze gołębie, aby im pomóc, a nie zaszkodzić?
czytaj więcej »

Jak wspomóc proces pierzenia u gołębi?

Pierzenie stanowi fundamentalny okres w życiu profesjonalnej hodowli gołębi pocztowych. Dlaczego? Ponieważ jest to prawdziwy początek przygotowań do przyszłego sezonu lotowego. Prezentujemy kilka dobrych praktyk, które pomogą Waszym gołębiom uzyskać najlepszej jakości pióra.
czytaj więcej »

6 ciekawostek o gołębiach

Ile kilometrów jednorazowo przeleciał gołąb-rekordzista? Jaką cenę zapłacił chiński milioner za najszybszego gołębia europy? Co mają wspólnego gołębie z dawną stolicą Polski? Prezentujemy tu odpowiedzi na te i wiele innych pytań ciekawych świata miłośników ptaków.
czytaj więcej »

Okres rozpłodu gołębi

Okres lęgów jest najważniejszym okresem w życiu naszej hodowli. Od jego pomyślności zależy to, czy nasze stado powiększy się o nowych lotników. Czy urodzi się nowy champion? Czy najlepsze gołębie przekażą swoje najlepsze cechy? Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić ptakom w tym czasie odpowiednio dobraną karmę, napoje i bezpieczne warunki.

czytaj więcej »

Zimowe karmienie gołębi

Gdy za oknem temperatura spada poniżej zera, a dzień staje się coraz krótszy, czas pomyśleć o zmianie diety naszych hodowanych na świeżym powietrzu ptaków. Okres zimowy dla gołębi zaczyna się od około połowy grudnia. Gołębie wtedy wyciszają się, regenerują po aktywnym sezonie i zbierają siły do wiosennych lotów.
czytaj więcej »