napisz do nas

Szybki kontakt


Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Gold Wings P-19 – gwarancja zdrowia w czasie pierzenia!

Nowość w naszej ofercie: Mieszanka Pierzeniowa marki Gold Wings P-19 - produkt o bogatym, wartościowym składzie, który pozwala na dobre wypierzenie, a następnie stymuluje wzrost nowych piór. 

Każdy doświadczony, szanujący się hodowca gołębi wie, że pierzenie to jeden z najważniejszych okresów w życiu naszych ulubieńców. Zmiana starego upierzenia na nową pokrywę to nie czynność kosmetyczno-estetyczna, lecz warunek niezbędny do tego, by ptaki bezpiecznie przezimowały, a kolejny sezon lotów rozpoczęły w pełnej gotowości. W końcu to właśnie od prawidłowego, zdrowego upierzenia zależy ogólna kondycja naszych lotników i ich wyniki w lotach!

Skoro tak wiele zależy od okresu pierzenia, oczywiste jest, że w tym szczególnym czasie należy otoczyć ptaki wyjątkową uwagą i troską. Jak najlepiej pomóc naszemu stadku? Przede wszystkim trzeba skupić się na jego żywieniu. W naturze okres pierzenia przypada na czas dużej dostępności dobrego, pełnowartościowego ziarna, dlatego naszym podopiecznym trzeba zapewnić podobne bogactwo odżywcze. Pamiętajmy, że nic lepiej nie wspiera organizmu lotnika, który – jak twierdzi wielu weterynarzy –  podczas pierzenia jest obciążony tak samo, a nawet bardziej, niż podczas lotów bądź też wychowu piskląt, jak odpowiednio zbilansowana, wieloskładnikowa mieszanka wysokiej jakości. 

Hodowcy szczególnie polecają Mieszankę Pierzeniową znanej i cenionej marki Gold Wings P-19 - 25 kg. To produkt opracowany z myślą o specyficznych potrzebach ptaków w okresie pierzenia. Mieszanka o bogatym, bardzo wartościowym składzie, pozwala na dobre wypierzenie, a następnie stymuluje wzrost nowych, lśniących piór, dzięki którym ptaki mogą rozpocząć kolejny okres lotów w znakomitej dyspozycji. Optymalny skład to także gwarancja utrzymania naszych gołębi w dobrej kondycji przez czasy okres jesienno-zimowy.

Hurtowa sprzedaż karm dla ptaków


zobacz ofertę ››