BK - Bez kukurydzy 25kg

Doskonała mieszanka stworzona z myślą o hodowcach, którzy tworzą indywidualny system karmienia gołębi. Odpowiednio wzbogacona może być stosowana przez cały rok.

Skład:
Groch Zielony
30.0%
Sorgo Czerwone
20.0%
Dari
20.0%
Groch Żółty
12.0%
Peluszka
4.0%
Kardi
4.0%
Słonecznik Iregi
3.0%
Proso Żółte
3.0%
Ryż Paddy
2.0%
Owsik
2.0%

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

e-mail:
imię i nazwisko:
zapytanie:

Inne produkty w tej kategorii

Powiązane artykuły

Okres rozpłodu gołębi

Okres lęgów jest najważniejszym okresem w życiu naszej hodowli. Od jego pomyślności zależy to, czy nasze stado powiększy się o nowych lotników. Czy urodzi się nowy champion? Czy najlepsze gołębie przekażą swoje najlepsze cechy? Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić ptakom w tym czasie odpowiednio dobraną karmę, napoje i bezpieczne warunki.

czytaj więcej »

Zimowe karmienie gołębi

Gdy za oknem temperatura spada poniżej zera, a dzień staje się coraz krótszy, czas pomyśleć o zmianie diety naszych hodowanych na świeżym powietrzu ptaków. Okres zimowy dla gołębi zaczyna się od około połowy grudnia. Gołębie wtedy wyciszają się, regenerują po aktywnym sezonie i zbierają siły do wiosennych lotów.
czytaj więcej »

Jak wspomóc proces pierzenia u gołębi?

Pierzenie stanowi fundamentalny okres w życiu profesjonalnej hodowli gołębi pocztowych. Dlaczego? Ponieważ jest to prawdziwy początek przygotowań do przyszłego sezonu lotowego. Prezentujemy kilka dobrych praktyk, które pomogą Waszym gołębiom uzyskać najlepszej jakości pióra.
czytaj więcej »

Hurtowa sprzedaż karm dla ptaków


zobacz ofertę ››