MP - Mieszanka Proteinowa 20kg

Profesjonalna mieszanka do stosowania w czasie lotów. W skład mieszanki wchodzą najwyższej jakości nasiona budujące i regenerujące tkankę mięśniową, dodające energii oraz oczyszczające organizm z toksyn. 

Najbardziej bogatymi w węglowodany ziarnami są: dari, sorgo czerwone, pszenica, ryż paddy, gryka – nasiona te stanowią również dobry materiał oczyszczający (dietetyczny), dzięki zawartym włóknom pobudzają układ pokarmowy, ułatwiają przenikanie soków trawiennych. Do grupy ziaren dietetycznych zaliczamy też ostropest – naturalny przeciwutleniacz. Nasiona odpowiadające za dostarczenie energii, to między innymi: len, konopie, zawierające najwięcej tłuszczu (kwasów nienasyconych), dodają siły podczas lotów.

Mieszankę można podawać jako dwa ostatnie posiłki przed wylotem oraz w dniu powrotu z lotu. 


Skład:
Dari
15.0%
Sorgo Czerwone
13.0%
Proso Żółte
13.0%
Kardi
12.0%
Pszenica
12.0%
Ryż Paddy
11.0%
Siemię Lniane
4.0%
Wyka
4.0%
Proso Czerwone
4.0%
Gryka
4.0%
Owsik
3.0%
Ostropest
2.0%
Konopia
2.0%
Mungo
2.0%

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

e-mail:
imię i nazwisko:
zapytanie:

Inne produkty w tej kategorii

Powiązane artykuły

Okres rozpłodu gołębi

Okres lęgów jest najważniejszym okresem w życiu naszej hodowli. Od jego pomyślności zależy to, czy nasze stado powiększy się o nowych lotników. Czy urodzi się nowy champion? Czy najlepsze gołębie przekażą swoje najlepsze cechy? Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić ptakom w tym czasie odpowiednio dobraną karmę, napoje i bezpieczne warunki.

czytaj więcej »

6 ciekawostek o gołębiach

Ile kilometrów jednorazowo przeleciał gołąb-rekordzista? Jaką cenę zapłacił chiński milioner za najszybszego gołębia europy? Co mają wspólnego gołębie z dawną stolicą Polski? Prezentujemy tu odpowiedzi na te i wiele innych pytań ciekawych świata miłośników ptaków.
czytaj więcej »

Hurtowa sprzedaż karm dla ptaków


zobacz ofertę ››